who is the master?

 "- Avem o problema: colegul I.  s-a imbolnavit si te rog sa ii tii locul maine. - Aaa, cum sa nu! stai linistita. fara grija! - Deci nu e nicio problema... - Nu. se poate? ti-am zis doar ca ii tin eu locul. - Multumesc." acesta a fost un dialog cu Z. o fata tanara. [...]

By | iulie 12th, 2011|Puzzle|0 Comments

facebookul ce-mi place !

recunosc ca nu am fost un fan Facebook, insa prea se vorbea in jurul meu de acest fenomen de socializare ca sa nu incerc si eu. intr-adevar, da, am regasit f multi fosti colegi, prieteni plecati din tara, de care nu mai aflasem nimic vreo 15 ani, risipiti acum in colturile lumii. excluzand tot felul [...]

By | martie 16th, 2010|Cioburi|3 Comments