exista viata in online

Women in Web, editia a 2-a. circa 200 participanti. 95 % femei. "Sa ridice mana cine nu are cont pe Facebook", a provocat Sandra Pralong sala. nimeni nu a ridicat mana. puterea online-ului, a retelelor de socializare este in plina expansiune. de fapt, pe parcursul conferintei toata lumea era cu nasul in gadget-uri, transmitand in [...]

By | iunie 18th, 2011|Cioburi|1 Comment

wow de W(omen) O(n) W(eb) !

pt ca de 1 an si jumatate exist timid in blogosfera (ziaristul din mine...), voi fi prezenta la Women On Web, vineri, 17 iunie, la Intercontinental.  vor fi acolo bloggerite celebre:  Cristina Bazavan, Sanda Nicola. merg cu Printesa urbana (Ioana Chicet-Macoveiciuc) si cu Ana-Gabriela Malcinschi, alte 2 bloggerite care-mi plac. evenimentul va fi transmis live online. cred ca va fi si Sana [...]

By | iunie 15th, 2011|Cioburi, Pe fereastra|0 Comments