2 vesti triste si 1 zi

tocmai ce am venit din vacanta. am stat 2 saptamani la Paris si cu relaxarea si zambetul francezilor am calatorit in gand pana acasa. chiar planuisem si ce sa scriu. pt ca eram prea entuziasta de vacanta asta pt care m-am pregatit ca de sarbatoare. au fost suficiente 2 vesti si 1 zi la serviciu [...]

By | august 11th, 2011|Cioburi, Pe fereastra|0 Comments

who is the master?

 "- Avem o problema: colegul I.  s-a imbolnavit si te rog sa ii tii locul maine. - Aaa, cum sa nu! stai linistita. fara grija! - Deci nu e nicio problema... - Nu. se poate? ti-am zis doar ca ii tin eu locul. - Multumesc." acesta a fost un dialog cu Z. o fata tanara. [...]

By | iulie 12th, 2011|Puzzle|0 Comments