Niste exaltati

Cine si-ar mai da azi viata pentru cineva? Niste exaltati, desigur. Azi sunt tot mai putini oameni care spun "imi pare rau" cand au ranit pe cineva. Unii prefera sa piarda tot decat sa recunoasca. Si sa poarte mult timp in ei regretul ca o aschie intrata sub piele. Apoi uita. Peste ani, oamenii care [...]

By | octombrie 24th, 2012|Cioburi, Pe fereastra|0 Comments

what if…?

in general, nu am mari regrete pt ce am facut in viata. insa am un mare regret pt ceva ce nu am facut : ca nu am incercat si in alta tara. ca nu am avut curaj sa plec si sa o iau de la capat. regret ca m-am lasat prada mentalitatilor invechite induse de [...]

By | iulie 14th, 2011|De pe raft|4 Comments

arme si flori

inca un regret pe acest an: n-am ajuns la concertul din seara asta la GUNS N`ROSES de la Romexpo.sigur canta si asta:

By | septembrie 21st, 2010|Cioburi, Pe fereastra|1 Comment