respiro

zilele astea imi reincarc bateriile. timisorenii mei de la Phoenix va explica mai bine :)

By | iulie 20th, 2010|Cioburi, Pe fereastra|1 Comment

no mercy :)

I don’t know what this is ‘Cause you got me good Just like you knew you would I don’t know what you do But you do it well I’m under your spell You got me begging you for mercy... Mila ? cand e vorba de barbati? hhmmm

By | iulie 4th, 2010|Cioburi, De pe raft|0 Comments

Happy birthday to me ! :)

si cine ar fi putut sa cante pentru mine si doar pt mine de ziua mea, daca nu Bono ? priviti ce surprize si promisiuni imi face:

By | iunie 24th, 2010|Cioburi, De pe raft|0 Comments

j`en ai marre/i`m fed up/m-am saturat

zice o frantuzoaica chic si simpatica, Alizee, pe numele ei de scena. j`en ai marre d`en avoir marre, mai spune ea, adica m-am saturat sa ma satur. asa am zis si eu si prin urmare je m`en fous si plec la Paris pentru o saptamana. este vorba despre un schimb de experienta , cu care [...]

By | mai 30th, 2010|Cioburi|0 Comments

with or without you

By | aprilie 24th, 2010|Cioburi, De pe raft|0 Comments

Hajdemo u planine jer tamo nema zime

sambata, cand medicii anuntasera ca starea lui Mile e oarecum stabila, ii spusesem lui Sorin Bogdan sa ne organizam intr-un grup si sa-i facem o vizita lui Mile. "desigur. sa fim optimisti si sa ne pregatim pentru saptamana viitoare, cand sper ca-si va reveni. sa vedem ce spun si medicii", mi-a zis  Sorin cu intelepciune. [...]

By | martie 24th, 2010|Cioburi, Pe fereastra|0 Comments