eu v-am spus !

si o veste buna: Sorin Bogdan a anuntat ieri ca un format TV romanesc a fost  selectionat in premiera la MIP 2010, cel mai important targ/festival de programe tv din lume, care se desfasoara la Cannes, intre 12-16 aprilie 2010. acesta este singurul format selectionat dintr-o tara estica. formatul, creat de casa de productie Media [...]

By | martie 30th, 2010|Cioburi, Pe fereastra|0 Comments

facebookul ce-mi place !

recunosc ca nu am fost un fan Facebook, insa prea se vorbea in jurul meu de acest fenomen de socializare ca sa nu incerc si eu. intr-adevar, da, am regasit f multi fosti colegi, prieteni plecati din tara, de care nu mai aflasem nimic vreo 15 ani, risipiti acum in colturile lumii. excluzand tot felul [...]

By | martie 16th, 2010|Cioburi|3 Comments