o „campanie de marketing” inedita: cum petrecem sfarsitul lumii :)

bun. deci maine vine sfarsitul lumii. am vazut asta in panourile publicitare din oras :p. am auzit ca si in tara e plin de astfel de panouri. am citit si aici : http://www.romanialibera.ro/actualitate/fapt-divers/apocalipsa-ziua-judecatii-si-21-mai-225781.html cine previzioneaza asta si pe ce "calcule" se bazeaza ( a mai gresit oricum de 2 ori!). am inteles si ce fraieri [...]