timpul meu

exista un timp pt toate. chiar daca unele lucruri vin prea devreme, iar altele, mai tarziu. am decis, dupa atatia ani in care am trait doar pt altii, ca a venit timpul meu. am sacrificat bucurii personale pt lucruri pe care le credeam importante. in loc sa ma distrez cu cei dragi, stateam pana noaptea [...]

By | mai 28th, 2011|Cioburi, Pe fereastra|0 Comments

diferenta dintre biroul tau si al sefului tau

am primit ceva haios, din cate imi dau seama este un spot pentru recrutari sau ceva de genul. oricum, senzatia asta o avem cu totii din cand in cand...:)

By | noiembrie 16th, 2010|Cioburi, De pe raft|0 Comments