opriti timpul…
Alex, prieten vechi , ultimul mare "stirist" in viata ( asta e parerea mea), spune , pe blogul lui, ca imaginea de mai jos e reala,mai exact a fost fotografiata in Otopeni. ma gandesc daca 50 nu e totusi prea putin ?!
Alex, prieten vechi , ultimul mare "stirist" in viata ( asta e parerea mea), spune , pe blogul lui, ca imaginea de mai jos e reala,mai exact a fost fotografiata in Otopeni. ma gandesc daca 50 nu e totusi prea putin ?!