ai gasit ceea ce cauti?

ma intreb daca la noi ar putea face un astfel de concert si daca ar suna la fel de bine...

By | iunie 13th, 2011|De pe raft|0 Comments

hooverphonic

sunt fericita! pe 10 iunie ii voi vedea si asculta pe cei de la Hooverphonic la Fratelli Studios. am castigat un bilet la concertul lor la un concurs organizat de revista Zile si Nopti, unde sefa e Ioana Chicet-Macoveiciuc. multumesc :). Hooverphonic este o formatie belgiana f interesanta care nu se incadreaza in niciun gen [...]

By | iunie 3rd, 2011|Cioburi, De pe raft|0 Comments