2011- anul in care am infrant demoni :)

pt mine anul 2011 a fost un an fabulos. nu-mi vin acum in minte decat intamplarile frumoase. a fost tot ce mi-a placut: calatorii, studii, concerte, carti, demoni infranti. a fost anul regasirilor si al reintalnirilor si asta mi s-a parut cu adevarat miraculos. sunt mai bogata pt ca am cunoscut oameni deosebiti care mi-au [...]

By | decembrie 31st, 2011|Puzzle|0 Comments

cea mai frumoasa zi

azi am mai tras o linie.  s-a mai inchis un cerc. a fost, cred, cea mai frumoasa aniversare a mea. a inceput de ieri cu ceremonia de absolvire a MBA. a continuat cu party-ul, unde la miezul noptii colegii de MBA mi-au facut o surpriza si m-au sarbatorit cu fast! a continuat azi, cu familia [...]

By | iunie 25th, 2011|Puzzle|0 Comments

lucruri personale

astazi urc inca o treapta. invizibila pt ceilalti, pt ca eu voi fi aceeasi. dar este ceva al meu, facut de mine si de care acum ma bucur. a completat un loc in suflet si a implinit o dorinta. nimic nu este mai important in viata decat familia/persoanele dragi si lucrurile pe care le realizezi [...]

By | iunie 24th, 2011|De pe raft|0 Comments

invataminte de la MBA

acum 2 ani, cand m-am inhamat la aceasta caleasca frumoasa pentru printi si printese, nu stiam ce ma asteapta. daca aveam sa fac fata ritmului intensiv , proiectelor, exigentelor. iata ca am reusit. am invatat foarte multe . am invatat ca trebuie sa te concentrezi pe ceea ce ai, nu pe ceea ce nu ai; [...]

By | mai 18th, 2010|Cioburi, Pe fereastra|0 Comments