povestea lui Ioniboni
acum cateva zile, sub influenta nostalgica a unei zile calde de toamna tarzie, am scris post-ul Noiembrie, ca o pacaleala. dupa nici cateva minute, a aparut urmatorul comentariu: Cat de frumos ai descris pacaleala asta :). Chiar pacaleala, pentru ca te face sa crezi ca frigul a trecut:) . semnat de Ioniboni. cum m-a gasit in hatisul [...]