am inceput…
am inceput anul f bine, cu meschinele si femininele ( sic!) obiective atat de neintelese de barbati :P : pregatire echipament pt body dance, programare la niste grozave sedinte de electrostimulari + niste remodelari, intalniri placute cu prieteni placuti. la asta se mai adaoga si stirea ca U2 va veni in septembrie la Bucuresti. dincolo [...]