hai la Starbucks…

despre Cristina Bazavan, sefa revistei Tabu, am mai scris aici. imi place pt ideile ei originale, pt actiunile si campaniile pe care le initiaza. imi place pt ca tot ce face ea reprezinta, cel putin pt mine, o gura de oxigen proaspat intr-o lume imbacsita . zilele trecute, Cristina a oganizat un concurs pe tema Starbucks, printre [...]