Happy birthday to me ! :)
si cine ar fi putut sa cante pentru mine si doar pt mine de ziua mea, daca nu Bono ? priviti ce surprize si promisiuni imi face:
si cine ar fi putut sa cante pentru mine si doar pt mine de ziua mea, daca nu Bono ? priviti ce surprize si promisiuni imi face:
Bono, la spital, U2 anulează un concert Solistul formaţiei U2, Bono, a fost supus ieri, în Germania, unei intervenţii chirurgicale de urgenţă, din cauza unei probleme la spate, anunţă trupa pe site, potrivit Fox News. Sursa: Reuters Bono s-a rănit la spate în timp ce se pregătea pentru următoarea etapă a turneului 360-Degree. Cântăreţul în [...]