Happy birthday to me ! :)

si cine ar fi putut sa cante pentru mine si doar pt mine de ziua mea, daca nu Bono ? priviti ce surprize si promisiuni imi face:

By | iunie 24th, 2010|Cioburi, De pe raft|0 Comments

ce ma ingrijoreaza cu adevarat

Bono, la spital, U2 anulează un concert Solistul formaţiei U2, Bono, a fost supus ieri, în Germania, unei intervenţii chirurgicale de urgenţă, din cauza unei probleme la spate, anunţă trupa pe site, potrivit Fox News. Sursa: Reuters Bono s-a rănit la spate în timp ce se pregătea pentru următoarea etapă a turneului 360-Degree. Cântăreţul în [...]

By | mai 24th, 2010|Cioburi, Pe fereastra|0 Comments