Anul-pandantiv

Nu e rau sa-ti faci o analiza SWOT la sfarsit de an, cu bune si rele, ca sa vezi de unde ai pornit si unde ai ajuns, unde ai facut bine si unde ai gresit. Am mai zis ca pentru mine fiecare intalnire cu o persoana, fiecare poveste traita sunt lectii de viata. Invatam mereu [...]

By | decembrie 31st, 2012|Cioburi|1 Comment

2011- anul in care am infrant demoni :)

pt mine anul 2011 a fost un an fabulos. nu-mi vin acum in minte decat intamplarile frumoase. a fost tot ce mi-a placut: calatorii, studii, concerte, carti, demoni infranti. a fost anul regasirilor si al reintalnirilor si asta mi s-a parut cu adevarat miraculos. sunt mai bogata pt ca am cunoscut oameni deosebiti care mi-au [...]

By | decembrie 31st, 2011|Puzzle|0 Comments

am inceput…

am inceput anul f bine, cu meschinele si femininele ( sic!) obiective  atat de neintelese de barbati :P : pregatire echipament pt body dance, programare la niste grozave sedinte de electrostimulari + niste remodelari, intalniri placute cu prieteni placuti. la asta se mai adaoga si stirea ca U2 va veni in septembrie la Bucuresti. dincolo [...]

By | ianuarie 9th, 2011|Cioburi|0 Comments