o luna fara Mile

cat timp vom mai vorbi de Mile Carpenisan ? cat timp de acum inainte putem promite ca ne vom aminti de el ? dar nu ca sa facem rating sau sa vindem bine ziarul. sa fie ceva sincer si dezinteresat. cati dintre noi am raspuns provocarii in aceasta luna de cand el a plecat ?

By | aprilie 22nd, 2010|Cioburi, De pe raft|0 Comments

Mile Carpenisan- ultima batalie

a plecat un om de mare caracter, un camarad, un coleg adevarat. cuvintele de aducere aminte nu-si mai au rostul, pentru ca cei care l-au cunoscut cu adevarat nu au nevoie de asta. este inca o lectie dura pentru cei care nu stiu sa pretuiasca valorile, cand le au in preajma. Adelin pune degetul pe [...]

By | martie 22nd, 2010|Cioburi|6 Comments